وب سایت تخصصی و کامل کولر گازی ایران
فهرست اصلی
~ تی جی ام : کولرهای گازی اسپلیت و پنجره ای و پرتابل،مینی چیلر و فن کوئل، پکیج آبگرم و پرده هوا

کولر گازی

راهنمای نصب و راه اندازی کولرهای گازی

برای آگاهی از سوالات رایج پاسخ داده شده کلیک کنید

 

اجرت نصب رایگان : شامل انجام لوله کشی بین کندانسور و پانل داخلی و اجرای کابل فرمان ارتباطی بین یونیت ها ( نه کابل برق اصلی) راه اندازی و وکیوم و شارژ گاز در صورت نیاز و آموزش مشتری+ سوراخکاری تا طول 30 سانت رایگان و بیش از آن توافقی+حمل دستگاه تا محل نصب به عهده خریدار است+نصب پایه کندانسور جداگانه محاسبه می شود مانند برقکاری که به عهده خریدار است.

تحویل دستگاه (کرایه حمل از انبار تا محل نصب ) با خریدار می باشد.

نكاتي كه بايد دارندگان كولرهاي گازي از آن اطلاع داشته باشند:

· يك كولرگازي قطعا" براي مكاني بسته توليد شده است يعني بايد استفاده كننده پنجره و يا درب منزل را خود را باز نگذارد چون سرماي توليد شده توسط دستگاه به هدر مي رود و در نتيجه دستگاه بايد بيشتر كار كند و هرگز ترموستات دستگاه اتومات عمل نمي كند و مصرف برق شما افزايش خواهد داشت و موجب نا رضايتي شما گرديده و دليلش آنست كه وقتي در باز باشد و سرما بيرون برود كمپرسور يكسره كار مي كند و برق مصرف كرده و همچنین دستگاه آسيب مي بيند. هميشه در يك محيط بسته ترموستات كولر عمل كرده و فرمان اتومات مي دهد. عمدتا" ساكنان منازل اين مورد را رعايت كرده ولي مشتریان بخش تجاری بنا به دلايلي رعايت نكرده و بايستي دنبال چاره باشند تا خود راحت تر باشند که برای این منظور می توان از پرده هوا استفاده کرد. لازم به ذكر است كه شركت ها وقتي ببينندكه مصرف كننده موارد بالا را رعايت نكرده يا نمي كند از ارائه خدمات گارانتي خودداري كرده چرا كه آنها دوست ندارند ضرر شما را بدهند و آن ضرر احتمالا" سوختن كمپرسور دستگاه خواهد بود.

· در زمستان دارندگان دستگاهي دو كاره كه قابليت توليد سرمايش و گرمايش را با هم دارد بهتر است كه در ريموت كنترل خود را در دماي ۲۲ تا ۲۵ درجه تنظيم كنند.در تابستان بهتر است كه درجه كولر خود را بين ۲۰تا ۲۲ درجه تنظيم كنيد تا بهترين عملكرد دستگاه را مشاهده كرده و لذت برده و طول عمر دستگاه در دماي ۲۲ درجه افزايش خواهد كرد چرا كه اتوماتيك عمل مي كند و همچنين اين دماي مورد نياز بدن انسان در تابستان خواهد بود.

· قبل از تماس با تعميركار حتما" به راهنماي دستگاه مراجعه كنيد و موارد ذکرشده در کاتالوگ فنی را بررسي كنيد. سعي كنيد تنظيمات ريموت كنترل را به هم نزنيد.

· شما ابتدا هر ماه بايد فيلترهاي پانل داخلي دستگاه خود را درآورده و بشوييد و پس از خشك شدن مجدد قرار دهيد.اين كار كمك مي كند كه از قدرت پرتاب باد كولر كم نشود و سرمايش مطلوبي را بدهد. همچنين واحد بيروني ( كندانسور- كمپرسور ) و اواپراتور پانل داخلي را بايد سرويسكار شركت هر ساله تميز كند و سالي يك بار گاز دستگاه و عملكرد آن بررسي شود. اين كار خيلي ضروري است (اجباری) و هرگز به خاطر هزينه آن كوتاهي نكنيد چرا كه خودتان ناراضي خواهيد بود. لازم است كه بدانيد يك كولرگازي نياز به سرويس و نگه داري دارد يك بخش آن مربوط به مصرف كننده و بخش ديگر توسط تعميركارو سرويسكار شركت بايد انجام شود.

· زمان پاسخگویی واحد خدمات پس از فروش به مشتری یا خریدار حداکثر 48 ساعت پس از تماس تلفنی یا درخواست کتبی ( روش مناسب برای شرکت ها ) می باشد لذا ممکن است بین 1 تا 48 ساعت این کار انجام شود اما بیش از آن نخواهد بود.

· هزینه ایاب ذهاب برای هربار سرویس و خدمات از مشتری توسط سرویسکار دریافت می شود.

· قطعات ظاهری یا بدنه دستگاه شامل ضمانت نمی گردد و فقط قطعات فنی مانند کمپرسور و فن و مدارالکترونیک شامل ضمانت می باشند.

· شارژ گاز دستگاه یکبار در مدت ضمانت رایگان انجام می شود اگر نیاز باشد و مربوط به خرابی دستگاه باشد چون گاز بی دلیل خارج نمی شود مگر اینکه بعد از یکسال مقدار کمی از آن خارج شود که آن هم شامل سرویس سالانه می شود.

· بدون هماهنگی با واحد خدمات لطفا دست به دستگاه نزنید.

· بدون هماهنگی با واحد فروش لطفا کارشناسی ظرفیت ننمایید و بگذارید شرکت پیشنهاد مدل و ظرفیت نماید.

· برقکاری ( برق اصلی یا تغذیه ) می بایست توسط خریدار انجام شود و مسئولیتی برای شرکت نخواهد داشت.

· حمل دستگاه تا محل نصب توسط خریدار می بایست صورت گیرد و تهیه نردبان یا بالابر به عهده مشتری است.

· پاسخگویی فقط در ساعات اداری (8 صبح تا 6 عصر) انجام می شود.

· ظرفیت های پیشنهادی برای یک محیط خانگی با شرایط مطلوب ساختمانی (رعایت مبحث 19): اسپلیت دیواری 9000 بی تی یو مناسب برای 10-15 متر مربع + اسپلیت دیواری 12000 بی تی یو مناسب برای 20-30 متر مربع+ اسپلیت دیواری 18000 بی تی یو مناسب برای 40-45 متر مربع+ اسپلیت دیواری 24000 بی تی یو مناسب برای 60-50 متر مربع+ اسپلیت دیواری 30000 بی تی یو مناسب برای 60-80 متر مربع+ اسپلیت دیواری 36000 بی تی یو مناسب برای 80-90 متر مربع

· توصیه می شود برای کندانسور یا همان یونیت بیرونی سایبان نصب شود.

· شرکت فقط به مشتریانی که کارت گارانتی دارند مجاز به سرویس دهی رایگان می باشد.

· سرویس سالانه (شستشو پانل داخلی و خارجی به همراه شارژ گاز تکمیلی) اجباری می باشد.

برای آگاهی از سوالات رایج پاسخ داده شده کلیک کنید

کولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازی

 

کلیه حقوق این مجموعه نزد مرجع کامل کولرگازی ایران محفوظ می باشد.
Copyright © 2015 www.KoolerGazi.com All rights reserved.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: مرجع تاسیسات و تهویه مطبوع ایران